فروشگاه

میزها

میز برقی سرویس موتورسیکلت

میز برقی سرویس موتورسیکلت با حداقل ارتفاع ۱۸ سانتی متر و حداکثر ارتفاع ۱۱۲ سانتی متر و تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم در ابعاد ۲۰۰ در ۶۰ سانتی متر

میز پنوماتیک سرویس موتورسیکلت

میز پنوماتیک سرویس موتورسیکلت با حداقل ارتفاع ۲۳ سانتی متر و حداکثر ارتفاع ۱۰۶ سانتی متر و تحمل وزن ۲۵۰ کیلوگرم در ابعاد ۲۰۰ در ۶۰ سانتی متر

میز هیدرولیک سرویس موتورسیکلت مدل یونیتلس

میز هیدرولیک سرویس موتورسیکلت مدل یونیتلس با حداقل ارتفاع ۲۳ سانتی متر و حداکثر ارتفاع ۱۱۰ سانتی متر و تحمل وزن ۴۰۰ کیلوگرم در ابعاد ۲۰۰ در ۶۰ سانتی متر

میز هیدرولیک سرویس موتورسیکلت مدل کامپکت

میز هیدرولیک سرویس موتورسیکلت مدل کامپکت با حداقل ارتفاع ۱۰ سانتی متر و تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم در ابعاد ۲۳۰ در ۷۵ سانتی متر

میز هیدرولیک سرویس موتورسیکلت مدل ساده

میز هیدرولیک سرویس موتورسیکلت مدل ساده با حداقل ارتفاع ۲۰ سانتی متر و تحمل وزن ۴۰۰ کیلوگرم در ابعاد ۲۰۰ در ۶۰ سانتی متر

میز متحرک پنوماتیک با صفحه گردان

میز متحرک پنوماتیک با صفحه ی گردان میزی با قابلیت تغییر ارتفاع با استفاده از اهرم پایی می باشد که در کمترین زمان با چپ و راست کردن اهرم پایی به پایین و بالا حرکت کرده و صفحه ی گردان بهترین زاویه کار را برای کاربر فراهم می سازد.

میز کلاف کن اتوماتیک

میز کلاف کن اتوماتیک میزی با قابلیت گونیا در آوردن و تحت فشار قرار دادن همزمان هر کلاف چهار وجهی از سمت کنج ها با مکانیزم پنوماتیک تنها با فشردن یک کلید می باشد.

میز متحرک هیدرولیک

میز متحرک هیدرولیک میزی با قابلیت تغییر ارتفاع با سیستم هیدرولیک و مخصوص بلند کردن وزن های چند تن به دلیل قدرت زیاد می باشد.

میز لقی گیر مبل و صندلی

میز لقی گیر ، میزی جهت گرفتن لقی پایه های مبل و صندلی به سادگی هرچه تمام تر می باشد.

میز رنگ کاری دوار

میز رنگ کاری دوار با قابلیت تغییر ارتفاع با استفاده از پدال و جک پنوماتیک بادی ویژه رنگ کاران و سازندگان مبلمان می باشد.

میز پنوماتیک با آپشن لیفتینگ

میز پنوماتیک میزی با قابلیت تغییر ارتفاع با استفاده از اهرم پایی می باشد که در کمترین زمان با چپ و راست کردن اهرم پایی به پایین و بالا حرکت کرده و ارتفاع را جهت سهولت کار بر روی آن تغییر می دهد.

میز کار پنوماتیک

میز کار پنوماتیک میزی با قابلیت تغییر ارتفاع با استفاده از اهرم پایی می باشد که در کمترین زمان با چپ و راست کردن اهرم پایی به پایین و بالا حرکت کرده و ارتفاع را جهت سهولت کار بر روی آن تغییر می دهد.